Україна вже неодноразово стикалася з відключеннями світла і сьогодні споживання електроенергії значно зросло, як повідомляє Укренерго.
Станом на 31 березня, споживання електроенергії було на 13% вищим, ніж 28 березня.
Цей стрибок пояснюється типовим зростанням попиту на початку робочого тижня та хмарністю по всій Україні, що знижує ефективність побутових сонячних панелей.
Окрім цього, українська енергосистема залишається під напругою, оскільки продовжуються відновлювальні роботи після масштабних атак російських ракет та БПЛА. На критично важливих енергетичних об'єктах проводяться аварійні ремонтні роботи.
У зв'язку з цим влада закликати громадян використовувати електроенергію більш ефективно, особливо у години пік з 17:00 до 21:00.
«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман
Відгодовує залицяльника: Ксенія Мішина натякнула на новий роман. Чоловік вже навіть знайомий із сином
"Дамська витівка": старовинний рецепт наливки з домашньої черешні
У неї навіть обличчя дике: в мережі порівняли Батьківщину-матір в Україні й в Росії
Щоб запобігти перевантаженню системи, громадянам настійно рекомендується:
Уникати використання кількох потужних приладів одночасно.
Зменшити споживання електроенергії в години пік (17:00–21:00).
Також пам'ятайте про енергоефективність підтримки стабільності мережі.
Важливо зазначити, що економія електроенергії залишається вирішальним фактором, оскільки країна працює над стабілізацією своєї енергетичної інфраструктури.
Нагадаємо, масові відключення світла: наразі винна не погода, а самі українці – жорстке попередження
Раніше «hyser» повідомляв, відключення світла в березні-квітні 2025 року: графіки для населення можуть повернуться
Як повідомляв «hyser», комунальний удар торкнеться кожного: тарифи на електроенергію замислились переглянути
